Drodzy Klienci, jeśli macie ochotę na wyrażenie opinii na temat naszego sklepu – zapraszamy do pozostawienia komentarza!

Wasze opinie są dla nas na wagę złota.

Obiecujemy, że zamieszczać będziemy zarówno dobre, jak i te złe oceny.
Z dobrych będziemy się cieszyć, ze złych wyciągniemy wnioski. 

 

79 komentarzy do “Oceń nas

 1. MrMazur napisał(a):

  Od wielu lat prowadzę profesjonalną pracownię rzeźbiarską. Pracuję tylko narzędziami profesjonalnymi. Dużą ich część zakupiłem w sklepie internetowym Dluta.Pl. Jestem klientem wymagającym. Przy każdorazowym robieniu zakupów ten sklep zaskakuje mnie nie tylko narzędziami wysokiej klasy, ale profesjonalną obsługą, ekspresową wręcz realizacją zakupów, życzliwością oraz daleko idącą pomocą w przypadkach gdy zauważę jakieś nawet drobne wady fabryczne narzędzi.
  Oprócz w/w opinii mam jeszcze wniosek do Pani Właścicielki sklepu oraz Pań pracujących w nim. Proszę o rozważenie możliwości sprzedaży narzędzi do rzeźbienia w glinie rzeźbiarskiej, modelinie i wosku tzw. “traconym”. Mam na myśli narzędzia profesjonalne, jak metalowe szpatułki, szpachelki, oczka, noże, itp.
  MrMazur. Pracownia Rzeźbiarska “Art-Antikus”

 2. El Krynio napisał(a):

  … jak zwykle szybciutko i profesjonalnie, obsługa przemiła i na wysokim poziomie.
  Mimo iż w Internecie sklepów niezliczone krocie, to tak zorganizowanych jak dluta.pl to bardzo rzadko znaleźć można. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *