Dziewczyny z DLUTA.PL rządzą w warsztacie – poznaj nas bliżej!

Dziewczyny z dluta.pl

W DLUTA.PL, my – dziewczyny, codziennie udowadniamy, że świat narzędzi do drewna nie ma ograniczeń płciowych. Nasza pasja do tego, co robimy, zbiera nas z różnych zakątków, tworząc niepowtarzalny zespół. W tym artykule chcemy Wam pokazać, jak to jest prowadzić biznes w branży, która często postrzegana jest jako zdominowana przez mężczyzn. Przygotujcie się, by poznać nas od niespotykanej strony – bp tak jak narzędzia w naszym sklepie, jesteśmy niezawodne, wszechstronne i gotowe na każde wyzwanie. Gotowy, żeby poznać dziewczyny z DLUTA.PL?

Data publikacji: 23 czerwca 2020 r.

Muzeum Stolarstwa w Krobi – królestwo stolarstwa!

Jesteśmy w Wielkopolsce, powiecie gostyńskim, w głównym mieście Biskupizny, jakim jest Krobia. To tu przy jednej z uliczek kryje się zaczarowane królestwo stolarstwa. W każdym kącie warsztatu unosi się zapach drewna i historii zaklętej w jego sękach. Każdy przedmiot, maszyna, choć wciąż aktywnie pracujące, pochodzą z poprzedniej epoki. Urok tego miejsca powalił nas na kolana, było to uczucie niczym miłość od pierwszego wejrzenia. Dziewczyny z DLUTA.PL, wiedzące o narzędziach niemal wszystko, nie mogłyby wybrać innego punktu na sesję zdjęciową jak to… Muzeum Stolarstwa i Biskupizny w Krobi, które okazało się świetnym planem zdjęciowym, ale i miejscem, w którym miło spędziłyśmy czas.

Choć już trochę zdążyliście nas poznać, niektórzy wciąż dziwią się, że za sterami sklepu DLUTA.PL stoją wyłącznie kobiety. Może wydawać się, że branża nie ta, że przecież to męski świat, my jednak obalamy te mity! Kobiety równie dobrze radzą sobie z piłowaniem, trasowaniem, struganiem, czy rzeźbieniem, wiemy o narzędziach bardzo dużo, ponieważ same ich używamy. To dziwne? Wcale nie!

Jesteśmy tak bardzo zżyte z narzędziami, że wręcz zauważamy łączące nas z nimi cechy! Jesteście ciekawi, która dziewczyna utożsamia się z jakim narzędziem?

Więcej na temat muzeum przeczytasz w artykule pt. “Muzeum Stolarstwa i Biskupizny w Krobi”

Poznaj dziewczyny z DLUTA.PL


dlutapl-agnieszka

AGNIESZKA

Jej narzędziowy amulet to dłuto rzeźbiarskie Kirschen. Dlaczego, akurat Kirschen? Bo od niego wszystko się zaczęło, to produkt, który jako pierwszy zawitał na półki DLUTA.PL, a przecież na czele naszej firmy stoi właśnie szefowa. Jakość, precyzja i dopracowany detal, to cała Agnieszka. Niczym dłuto rzeźbi w swoich pracownikach specjalistów z pasją do ręcznej obróbki drewna. Dłuto Kirschen to narzędzie z najwyższej półki i taki właśnie musi być cały nasz sklep, dopieszczony w najmniejszym szczególe. Mamy nadzieję, że taki właśnie jest również z waszej perspektywy. 🙂


MAGDALENA

Magda to uśmiechnięta i dość niepozorna dziewczyna, która niczym zacisk trzyma naszą firmę w ryzach. Prawa ręka szefowej, skarbnica wiedzy technicznej o narzędziach, służy pomocą naszym klientom – pewnie nie raz słyszeliście jej głos, dzwoniąc z prośbą o poradę. 🙂 Skrupulatna i bardzo dokładna, spina wszystkie działania sprzedażowe w jedną całość.

dlutapl-magdalena

dlutapl-barbara

BARBARA

Precyzyjna jak liniał Incra. Pilnuje by każdy przepis prawny w naszej firmie, był przestrzegany jak należy i każda faktura opłacana na czas. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki. Niezawodna i na pozór spokojna, jednak zawsze ma swoje zdanie i nie zawaha się go użyć. Jak każda kobieta kocha zakupy, dba więc by w naszej firmie, niczego nie brakowało.


ROMA

Szybka jak piła japońska, niekiedy ostra jak jej zęby i odważna niczym japoński wojownik. Kobieta do zadań specjalnych! Chętnie podejmuje wyzwania i często inicjuje nowe działania w firmie. Nie boi się wyzwań, niczym piła japońska wgryza się w temat i rozcina go na czynniki pierwsze. Bez zbędnego zastanawiania przechodzi do działania. Nie dajcie się zwieźć kolorowi jej włosów, wbrew pozorom to bardzo sympatyczna osoba. 🙂

dlutapl-roma

dutapl-agata

AGATA

Kobieta kochająca sport, w związku z czym nigdy nie brak jej energii. Niczym strug zdzierający duże ilości materiału, szybko wprowadza Wasze zamówienia, zmieniając ich stan ze złożonych na zrealizowane. W ekspresowym tempie wystawia faktury i przyjmuje płatności w naszym sklepie stacjonarnym. Zawsze chętna do pomocy, zwłaszcza jeśli trzeba coś przynieść, zdjąć lub podnieść. Drugiej tak energicznej kobiety w DLUTA.PL nie znajdziesz!


ANNA

To najspokojniejsza osoba w naszej ekipie, niczym cyklina cierpliwie obsługuje naszych telefonicznych klientów. Ania woli wykonać swoją pracę wolniej, ale dokładniej. Wciąż podnosząc sobie poprzeczkę ostrzy swoje krawędzie, stając się coraz lepszym specjalistą. Zawsze chętnie wysłuchuje długich opowieści naszych klientów na temat ich poczynań z drewnem. Pewnie nie raz opowiadaliście jej o swoich osiągnięciach.

dlutapl-anna

dlutapl-agata

AGATA

To w jej głowie rodzą się kreatywne pomysły wpływające na wizerunek sklepu. Niczym pirograf na swoim komputerze tworzy grafiki, które możecie oglądać w naszym sklepie internetowym i w mediach społecznościowych. To najbardziej pomysłowa osoba w naszym teamie, może mieliście okazję wziąć udział w konkursie organizowanym właśnie przez nią? Bardzo zaangażowana i zadaniowa, zawsze dąży do celu, jak wypali A, musi być i B.


BEATA

Miara zwijana to narzędzie pasujące do Beaty idealnie. Jej długie, niekiedy wręcz teleskopowe ręce sięgają po produkty z najwyższych półek naszego magazynu, a dokładność podczas pakowania Waszych zamówień, śmiało można określić, że jest „jak od linijki”! Pakowanie paczek zajmuje Beacie tyle czasu co automatyczne zwinięcie miary. Prawda, że szybko? To dzięki niej, zamówienia docierają do Was w idealnym stanie. Żaden kurier nie jest straszny paczce przygotowanej tymi rękami!

dlutapl-beata

dlutapl-pracownicy

To już wszystkie osoby z naszej Drużyny. Mamy nadzieję, że babski team z narzędziami w ręku nie przestraszył naszych majsterkowiczów. 😉 Dajcie znać w komentarzach, z jakimi narzędziami utożsamiacie siebie! Jesteśmy bardzo ciekawe!

Pozdrawiamy!
Dziewczyny z DLUTA.PL


Autorka tekstu:

Agata Głowacka

Agata Suchorska

Powiązane Wpisy

10-lecie sklepu DLUTA.PL – jak to się zaczęło

W tym roku obchodzimy miłą rocznicę, która nakłoniła mnie do wspomnień. Myślę, że to dobry [...]

15-lecie sklepu DLUTA.PL – plany, zmiany i projekty

Chcielibyśmy Cię dzisiaj zaprosić w podróż przez historię naszego sklepu DLUTA.PL, który właśnie obchodzi swoje [...]

20-lecie sklepu DLUTA.PL – największe sukcesy i porażki

W ciągu ostatnich 20 lat, prowadząc DLUTA.PL, przeżyłam prawdziwą karuzelę emocji – od uniesień po [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button