15-lecie sklepu DLUTA.PL – plany, zmiany i projekty

logo na 15-lecie Dluta.pl

Chcielibyśmy Cię dzisiaj zaprosić w podróż przez historię naszego sklepu DLUTA.PL, który właśnie obchodzi swoje 15-lecie istnienia. To dla nas naprawdę ważna rocznica! 15 urodziny to świetna okazja do niewielkiego podsumowania. Odliczając do piętnastu, przedstawimy Wam najistotniejsze fakty z życia firmy. Skupimy się głównie na ostatnich pięciu latach, ponieważ dziesięć poprzednich zostało przedstawione w artykule pt. „10-lecie sklepu dluta.pl-jak to się zaczęło”. Czy jesteś gotowy na tę wyjątkową podróż? Jeśli tak, to zapraszamy do dalszej lektury, gdzie będziesz mógł dowiedzieć się więcej fascynujących faktów z życia naszego sklepu!

Data publikacji: 4 kwietnia 2019

1. DLUTA.PL na YouTube

15 lat sklepu DLUTA.PL - yt

DLUTA.PL na YouTube rośnie! Agnieszka, właścicielka, początkowo stresowała się przed kamerą, ale teraz radzi sobie świetnie, co potwierdzają liczni subskrybenci i tysiące wyświetleń. Nasze filmy to skarbnica wiedzy o narzędziach do drewna. Masz pomysł na odcinek? Daj znać!
Wkrótce na kanale pojawi się też nowa twarz. Nie przegap, subskrybuj!
Od 5 lat jesteśmy też na Facebooku i Instagramie.

2. Nowe oblicze blog.dluta.pl

Nasz blog i lubiane drewniane kalendarium mają nowy wygląd! Zapraszamy organizatorów wydarzeń i warsztatów związanych z obróbką drewna, by dodawali swoje wydarzenia!
Wreszcie będziesz mógł łatwo znaleźć warsztaty dla siebie!

3. Narzędzia dla dzieci w ofercie sklepu DLUTA.PL

Z myślą o majsterkowaniu z dziećmi, wprowadziliśmy do sklepu DLUTA.PL narzędzia dla małych majsterkowiczów: młotki, piły, wiertarki i zestawy narzędziowe, idealne dla dziecięcych rąk. Zachęcamy rodziców do wspólnego tworzenia z pociechami – dzieciaki są pełne kreatywności!

4. “Helena majsterkuje” – nasz nowy kanał na YouTube

Jeśli wątpisz w dziecięce zdolności manualne, zajrzyj na kanał „Helena majsterkuje” na YouTube. Bez udawania pokazujemy, że warsztat to świetna zabawa. Projekty mają dokładne instrukcje „krok po kroku” i listę narzędzi. Nawet laicy poradzą sobie z wykonaniem. Więc do dzieła!

5. Edukacja najmłodszych

Nasza filozofia to szeroko pojęta edukacja w obróbce drewna. Uczestniczymy więc często w eventach, dzieląc się posiadaną już wiedzą i umożliwiając testowanie narzędzi. Przykładem są warsztaty podczas Letniej Akademii Sztuki w Łuszkowie, gdzie dzieci tworzyły drewniane statki. Organizujemy też zajęcia w pobliskiej szkole, pokazując narzędzia i techniki.

6. Samouczek pierwsza rzeźba

Czy wiedziałeś, że też możesz rzeźbić? Dla starszych fanów drewna od pewnego czasu oferujemy “Samouczek pierwsza rzeźba”. To ilustrowany album wypełniony instrukcjami, dostarczany z dłutami i drewnem. Pierwszym projektem była miska jaszczurka, a później doszły konik na biegunach i samochód. I to jeszcze nie koniec, więcej albumów w drodze!

7. Samouczek rzeźbiarski – strona internetowa

Z powodu rosnącego zainteresowania Samouczkiem rzeźbiarskim, w 2018 roku uruchomiliśmy dedykowaną stronę internetową. Planujemy dla niego coś więcej niż tylko sprzedaż detaliczną, ale szczegóły wkrótce. Odwiedźcie www.samouczekrzezbiarski.pl

8. Narzędzia ogrodnicze w ofercie sklepu DLUTA.PL

2018 był dla nas bardzo pracowitym rokiem. Oprócz innych zmian wprowadziliśmy ręczne narzędzia ogrodnicze. Piękne i użyteczne, idealne do ogrodu czy na balkon. Narzędzia DeWit świetnie radzą sobie z pieleniem, przesadzaniem czy grabieniem. W ofercie sklepu DLUTA.PL mamy też precyzyjne nożyce i sekatory japońskie do krzewów, drzew i pnączy. To nie tylko must-have każdego ogrodnika, ale też pomysł na oryginalny prezent.

9. Import narzędzi z Japonii

Największym projektem w ostatnim czasie okazał się import narzędzi z Japonii. Współpracujemy z firmami Z-SAW i Shinwa, dzięki czemu narzędzia przyjeżdżają do nas prosto z Japonii. W ofercie mamy teraz szeroki wybór, w tym piłę Ryoba i trójwymiarowy kątownik, które szybko zyskały waszą sympatię.

10. Kącik narzędziowy testera w sklepie stacjonarnym

Aby jakość, o której tak często i głośno mówimy, nie była wyłącznie rzuconym pojęciem, dajemy Wam możliwość sprawdzenia jej własnymi rękoma. W sklepie stacjonarnym specjalnie dla Was stworzyłyśmy mini warsztat, w którym podczas zakupów śmiało możecie przetestować narzędzia dostępne w naszej ofercie.

11. Targi Drema

Jeśli nie odwiedziłeś naszego sklepu, być może widzieliśmy się na Poznańskich Targach Drema. Tam również mieliście okazję wypróbować nasze narzędzia. W trakcie ostatniego eventu miały miejsce konkursy, prowadziliśmy interesujące rozmowy i zbieraliśmy inspiracje. Dziękujemy za poprzednie edycje i zapraszamy na Drema 2019!

12. Bon zakupowy w nowym wydaniu

Dla niezdecydowanych klientów od wielu lat prowadzimy sprzedaż bonów zakupowych. Jest to idealna alternatywna dla nietrafionego prezentu. W ubiegłym roku nasz bon zyskał drewniane oblicze. Teraz nie tylko jego zawartość, ale i on sam stanowi oryginalny upominek, idealny na każdą okazję. Szukaj go na wirtualnych półkach sklepu DLUTA.PL!

13. Usługa ostrzenia

Staramy się dbać nie tylko o odpowiednie wyposażenie Waszych warsztatów, ale i o narzędzia, które już się w nich znajdują. Od kilku miesięcy, za pośrednictwem naszego sklepu możecie naostrzyć swoje narzędzia!

14. Wizyta Deneba z Lie-Nielsen

Wielu miłośników drewna zna zapewne Deneba, który na temat strugów Lie-Nielsen i ich ostrzenia wie na pewno wszystko. Podczas jego wizyty w naszym firmowym warsztacie miałyśmy okazję zarówno poznać kolejne modele najlepszych strugów świata, jak i nauczyć się je odpowiednio ostrzyć.

15. Większa drużyna sklepu DLUTA.PL

Aby ogarnąć wszystkie zmiany lub w ogóle je wprowadzić potrzebowałyśmy kolejnych rąk i głów do pracy. Nasza drużyna wzbogaciła się o kolejne kobiety. Oto nasz aktualny zespół:

Agnieszka - właścicielka sklepu Dluta.pl

Agnieszka – perfekcyjna szefowa sklepu DLUTA.PL, która dba o najmniejszy detal. Białą rękawiczkę już dawno zamieniła na rękawicę roboczą. W każdej wolnej chwili z pasją majsterkuje w swoim przydomowym warsztacie, testując najnowsze produkty z naszego asortymentu.

Magdalena – ta niepozorna dziewczyna wie o narzędziach więcej niż niejeden fachowiec. Doskonale doradzi w kwestiach technicznych i najtrudniejszych decyzjach zakupowych. Jeśli okaże się, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, szybko i z uśmiechem zrealizuje Twoją reklamację.

Barbara — księgowa i kadrowa w jednym. Strażnik RODO, dbający zarówno o dane pracowników, jak i klientów. Niestraszne są jej żadne przelewy. Jak mróweczka księguje wszystkie Wasze płatności. Zazwyczaj działa incognito, ale to właśnie ona dba o nasze bezpieczeństwo i środowisko pracy, byśmy mogły obsługiwać klientów na najwyższym poziomie.

DLUTAPL-ROMA

Roma – osoba o dużej charyzmie i łatwości nawiązywania kontaktów. Z pewnością nie jeden klient został przez nią obsłużony, czy to telefonicznie, czy osobiście w naszym sklepie stacjonarnym. Od niedawna opiekuje się firmami handlowymi oraz dba o wszelkie kontakty PR-owe.

DLUTAPL-AGATA

Agata – osoba pełna energii i sportowego zacięcia. Żadna zmiana nie jest jej straszna, zwłaszcza ta, którą chcecie wprowadzić w swoich zamówieniach. Jej energiczność sprawia, że wszystkie dane w systemie lądują w zastraszająco szybkim tempie.

DLUTAPL-ANNA

Anna – to Twoja pomocna dłoń. Zazwyczaj jej głos słyszycie w słuchawce jako pierwszy. Służy wsparciem podczas składania zamówień oraz w przypadku poszukiwania informacji na temat przesyłki.

DLUTAPL-AGATA

Agata – kreatywny umysł naszego marketingowego zaplecza. To ona odpowiada za wszystkie szalone akcje, organizuje dla Was konkursy, umieszcza treści w mediach społecznościowych, tworzy artykuły na bloga oraz dba o piękne ujęcia produktów i nie tylko.

Beata

Beata – Zawsze uśmiechnięta, pełna energii do pracy, niezastąpiona obstawa magazynu. To dzięki niej Wasze zamówienia są szybko i perfekcyjnie skompletowane oraz zapakowane tak, by bezpiecznie dotarły w Wasze ręce.


Nasze 15-lecie to okazja do wspomnień o różnych wydarzeniach, ale przede wszystkim to Wy jesteście przyczyną naszego sukcesu. Dzięki Wam rozwijamy się i za to ogromne dzięki! Świętujemy przez cały rok, więc zapraszamy wszystkich miłośników drewna do wspólnej zabawy. Czekają na Was niespodzianki – śledźcie nas na Facebooku, żeby niczego nie przegapić!


Autorka tekstu:

Agata Głowacka

Agata Suchorska

Powiązane Wpisy

10-lecie sklepu DLUTA.PL – jak to się zaczęło

W tym roku obchodzimy miłą rocznicę, która nakłoniła mnie do wspomnień. Myślę, że to dobry [...]

20-lecie sklepu DLUTA.PL – największe sukcesy i porażki

W ciągu ostatnich 20 lat, prowadząc DLUTA.PL, przeżyłam prawdziwą karuzelę emocji – od uniesień po [...]

Dziewczyny z DLUTA.PL rządzą w warsztacie – poznaj nas bliżej!

W DLUTA.PL, my – dziewczyny, codziennie udowadniamy, że świat narzędzi do drewna nie ma ograniczeń [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button