fbpx

Dni otwarte FELDER

Sklep Dluta.pl został zaproszony na Dni Otwarte firmy Felder, które odbyły się w salonie wystawowym Felder we Wrześni w dniach 4-6 kwietnia.

Sklep Dluta.pl sprzedaje wyłącznie narzędzia wysokiej klasy. Dlatego też chcemy współpracować  tylko z najlepszymi! Było nam bardzo miło, kiedy otrzymaliśmy zaproszenie od firmy Felder, której produkty to również synonim wysokiej jakości.

Felder to austriacki producent wysokiej klasy obrabiarek do drewna.  W Polsce znajduje się kilka salonów wystawowych tej firmy, w których regularnie odbywają się spotkania z klientami. Właśnie na jedno z takich spotkań zaproszono sklep Dluta.pl.

Sklep Dluta.pl przedstawił tam podstawową ofertę ręcznych narzędzi stolarskich, takich jak:

czeskie dłuta stolarskie i dłuta ciesielskie NAREX
niemieckie dłuta stolarskie firmy KIRSCHEN
pił japońskie
amerykańskie przyrządy pomiarowe INCRA
a także młotki i pobijaki

Prowadziliśmy na miejscu sprzedaż tych produktów w promocyjnych cenach.

Nasze narzędzia spotkały się ze sporym zainteresowaniem klientów, myślę więc, że pojawimy się na kolejnej takiej imprezie.

Dluta.pl prezentuje narzędzia ręczne do drewna w salonie Felder. Dluta.pl prezentuje narzędzia ręczne do drewna w salonie Felder.
   
Dluta.pl prezentuje narzędzia ręczne do drewna w salonie Felder. Dluta.pl prezentuje narzędzia ręczne do drewna w salonie Felder.
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *