Warsztaty rzeźbienia w drewnie z autorem Samouczka pierwsza rzeźba

lesniczowka-warsztaty-rzezbiarskie

Jeśli szukasz sposobu na twórcze spędzenie czasu, jesteś na dobrej drodze! Drodze, która prowadzi do leśniczówki pełnej wiór, zapachu drewna, i rzeźbiarskiej pasji. Weź udział w warsztatach!

dlutapl-samouczek-rzezbiarski

WARSZTATY

W trakcie warsztatów, każdy z uczestników będzie mógł wykonać, według własnego projektu, małą formę rzeźbiarską i zabrać ją do domu. Dla ochotników przygotowano również możliwość wykonania drzeworytu i zrobienia odbitek. Przy pracach rzeźbiarskich, w zakresie przygotowania projektu oraz podczas ćwiczeń z operowania narzędziami uczestnicy mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony doświadczonego rzeźbiarza. Dodatkowo przewidziane są piesze wycieczki po lesie, oraz sobotnie rozmowy o sztuce w blasku żarzącego się ogniska. 

Za dodatkową opłatą, każdy z uczestników, również początkujący może spróbować swoich sił w jeździe konnej.

Głównym celem warsztatów jest połączenie aktywności rzeźbiarskiej z bliskością natury, która daje możliwość wyciszenia, odpoczynku, a także sprzyja twórczej koncentracji.

maciej sperski

DLA KOGO?

  • Dla tych, którzy mają ochotę nauczyć się rzeźbiarstwa.
  • Dla marzących o twórczym wyciszeniu w otoczeniu natury.
  • Dla chcących mieć wartościową rzecz, zrobioną własnoręcznie.
  • Dla młodszych, starszych, indywidualistów i  dla rodzin.

W czasie warsztatów, organizator  zapewnia twórczą aktywność, blisko natury. Sztuki snycerskiej będą mogły nauczyć się zarówno osoby chcące pierwszy raz spróbować rzeźbienia, jak i ci, którzy z dłutami i drewnem mieli już do czynienia. Gwarantujemy dobre samopoczucie wszystkim szukającym  wyciszenia i oddechu podczas realizacji swoich pasji i zdobywania nowych umiejętności. Warsztaty prowadzone w niewielkich, sześcioosobowych grupach pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika.  

GDZIE?

Warsztaty odbędą się w LEŚNICZÓWCE, zlokalizowanej w pobliżu Borów Tucholskich, między Kaszubskim a Wdzydzkim Parkiem Krajobrazowym. To magiczne miejsce położone w środku lasu, blisko jeziora, oddalone od jakichkolwiek miejscowości. Województwo pomorskie.

Dla osób niezmotoryzowanych, istnieje możliwość odbioru ze stacji PKP Lipusz.

lesniczowka-warsztaty-rzezbiarskie

KIEDY?

Warsztaty odbywają się w SOBOTY i NIEDZIELE z możliwością zakwaterowania się już w  piątkowy wieczór.

PONIŻEJ TERMINY WARSZTATÓW:

  • 03-04 października 2020

CENA?

690 zł / osoba

W cenę wliczono dwa noclegi, wyżywienie, udział w zajęciach, wypożyczenie narzędzi, materiały, wycieczki po lesie oraz ognisko.

ZAPISZ SIĘ!

e-mail: maciej@sperski.pl

tel. 607-804-546


PROWADZĄCY: Maciej Sperski – Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Wydziału Komunikacji Multimedialnej, a wcześniej Liceum plastycznego w Gdyni Orłowie. Magister sztuki, dyplomowany snycerz, czynny pedagog. Autor Samouczków rzeźbiarskich wydawanych we współpracy z firmą dluta.pl

Komentarz do “Warsztaty rzeźbienia w drewnie z autorem Samouczka pierwsza rzeźba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button