DO 15 ODLICZ – urodziny sklepu dluta.pl

15 urodziny dluta.pl

15 urodziny sklepu dluta.pl to świetna okazja do niewielkiego podsumowania. Odliczając do piętnastu, przedstawiamy Wam najistotniejsze fakty z życia firmy. Skupimy się głównie na ostatnich pięciu latach, ponieważ dziesięć poprzednich zostało przedstawione w artykule pt. „10-lecie sklepu dluta.pl”. Zapraszamy do lektury!

1. DLUTA.PL NA YOUTUBE

W ciągu ostatnich 5 lat czynnie rozwija się nasza obecność w mediach społecznościowych. Możecie spotkać nas nie tylko na Facebooku , czy Instagramie, ale i na YouTube, gdzie prowadzimy swój kanał. Pierwsze wystąpienie Agnieszki (właścicielki sklepu) na wizji wiązało się z dużym stresem, ale chyba dziś wychodzi nam to całkiem nieźle? Świadczy o tym grono subskrybentów oraz tysiące wyświetleń. Mamy nadzieję, że nasze filmy stanowią skarbnicę wiedzy i praktycznych wskazówek na temat ręcznych narzędzi do drewna. Dajcie znać, jeśli jest coś, o czym mogłybyśmy opowiedzieć w kolejnych odcinkach. Każdy pomysł będzie dla nas inspiracją. Szykujemy również małą niespodziankę… przed naszymi kamerami, już wkrótce pojawi się nowa twarz. Koniecznie śledźcie nasze profile i subskrybujcie kanał – BĄDŹCIE NA BIEŻĄCO!

2. NOWE OBLICZE BLOGA

Skoro już o mediach mowa, warto wspomnieć, że blog, na którym właśnie jesteście i popularne wśród naszych klientów drewniane kalendarium zyskały nowe oblicze. Zapraszamy wszystkich organizatorów wydarzeń oraz warsztatów związanych z obróbką drewna do umieszczania ich w kalendarium – dajcie się znaleźć. Klientom zapewniamy, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

3. NARZĘDZIA DLA DZIECI

Z potrzeby wspólnego majsterkowania z dziećmi i zaspokojenia ich ciekawości, zrodził się pomysł wprowadzenia do oferty narzędzi dla małych majsterkowiczów. Na naszych półkach pojawiły się młotki, piły do drewna, ręczne wiertarki oraz zestawy narzędziowe przystosowane do niewielkich, ale jakże zdolnych dziecięcych rąk. Gorąco zachęcamy wszystkich rodziców do wspólnego majsterkowania ze swoimi pociechami. Nieraz pokazaliśmy, że dzieciaki to bardzo kreatywne istoty.

4. YOUTUBE „HELENA MAJSTERKUJE”

Tym, którzy nie wierzą w dziecięce zdolności manualne, udowadniamy, że są w wielkim błędzie. Doskonałym dowodem jest tutaj kanał na YouTube „Helena majsterkuje”, gdzie bez retuszu i ściemy pokazujemy, że praca w warsztacie to świetna zabawa. Wszystkie projekty opatrzone są dokładną instrukcją „krok po kroku” oraz listą niezbędnych narzędzi. Wykonanie projektu w domu nie powinno stanowić problemu nawet największym laikom. Więc do dzieła!

5. EDUKACJA NAJMŁODSZYCH

Nasza filozofia stawia na szeroko pojętą edukację w dziedzinie obróbki drewna, w związku z czym szkolimy się zarówno my, po godzinach trzymając w rękach dłuta rzeźbiarskie, jak i uczestniczymy w tematycznych eventach , edukując innych, dając możliwość wypróbowania narzędzi i sprawdzenia swoich umiejętności w obróbce drewna. Jednym z takich przedsięwzięć były zeszłoroczne warsztaty przeprowadzone podczas Letniej Akademii Sztuki w Łuszkowie, gdzie w trakcie pleneru, dzieciaki wraz z drużyną dluta.pl, własnymi rękami tworzyły drewniane statki. Staramy się również cyklicznie przeprowadzać zajęcia w pobliskiej szkole podstawowej, prezentując uczniom dostępne narzędzia oraz techniki ich stosowania.

6. SAMOUCZEK PIERWSZA RZEŹBA

Czy wiesz, że Ty także potrafisz rzeźbić? Dla nieco starszych miłośników pracy w drewnie wydałyśmy Samouczek pierwsza rzeźba. Koncepcja stworzenia albumu z dokładną instrukcją pracy dłutem powstała z powodu chęci zaspokojenia potrzeb klientów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w rzeźbiarstwie, ale nie wiedzą, od czego zacząć. Podstawowy zestaw zawiera bogato ilustrowany album, prezentujący technikę pracy rzeźbiarz na konkretnym projekcie, dostosowaną do niego deskę oraz zestaw dłut. Pierwszym modelem wprowadzonym do sprzedaży była miska jaszczurka(https://samouczekrzezbiarski.pl/samouczek-rzezbiarski-jaszczurka/), z czasem zainteresowanie klientów rosło, a my musiałyśmy sprostać kolejnym oczekiwaniom, i tak zrodził się konik na biegunach, samochód oraz dalsze dodatki do projektów. To nie jest nasze ostatnie słowo w tej kwestii. Kolejne albumy ukażą się już wkrótce…

samouczek-rzezbiarski-pies
samouczek-rzezbiarski-dinozaur
samouczek-rzezbiarski-figurki
samouczek-rzezbiarski-zastosowanie

7. STRONA INTERNETOWA POŚWIĘCONA SAMOUCZKOWI RZEŹBIARSKIEMU

Rosnące zainteresowanie Samouczkiem rzeźbiarskim pchnęło nas do szerszego działania w tym zakresie. W 2018 roku uruchomiłyśmy stronę internetową, poświęconą wyłącznie temu produktowi. Mamy co do niego znacznie większe plany niż sprzedaż detaliczna, ale o tym dowiecie się w swoim czasie. Jeśli jeszcze nie byliście koniecznie zajrzyjcie na interaktywną stronę www.samouczekrzezbiarski.pl/

8. NARZĘDZIA OGRODNICZE

Rok 2018 okazał się dla nas niezwykle pracowity, poza powyższymi zmianami, wprowadziłyśmy również zaskakującą nowość, w postaci ręcznych narzędzi ogrodniczych. Pięknie wykonane i niezwykle przydatne w każdym ogrodzie, czy na balkonie. Produkty marki DeWit, idealnie sprawdzają się podczas pielenia, przesadzania, grabienia, czy wycinania chwastów. W dziale narzędzi ogrodniczych znajdziecie również niezawodne nożyce i sekatory japońskie, które precyzyjnie przystrzygą czupryny Waszych krzewów, drzew i pnączy. To nie tylko niezbędne wyposażenie każdego ogrodnika, ale i świetny pomysł na oryginalny prezent.

dlutapl-narzedzia-ogrodnicze

9. IMPORT NARZĘDZI Z JAPONII

Naszym chyba największym przedsięwzięciem okazało się importowanie narzędzi ręcznych do drewna prosto z Japonii. Dzięki nawiązaniu współpracy z japońskimi firmami Z-SAW oraz Shinwa udało się doprowadzić do sytuacji, w której narzędzia trafiają do nas wprost z wielkiego kontenerowca, prosto z kraju kwitnącej wiśni. Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie cieszyć niezwykle szerokim asortymentem. Na naszych pułkach pojawiły się takie produkty, jak piła Ryoba, czy  trójwymiarowy kątownik, które szybko stały się Waszymi ulubieńcami.  Zapowiadamy, że nasza oferta wciąż będzie się powiększać, zwłaszcza w przypadku niezwykle precyzyjnych narzędzi japońskich.

10. KĄCIK NARZĘDZIOWEGO TESTERA

Aby jakość, o której tak często i głośno mówimy, nie była wyłącznie rzuconym pojęciem, dajemy Wam możliwość sprawdzenia jej własnymi rękoma. W sklepie stacjonarnym specjalnie dla Was stworzyłyśmy mini warsztat, w którym podczas zakupów śmiało możecie przetestować narzędzia dostępne w naszej ofercie.

11. TARGI DREMA

Jeśli nie mieliście okazji pojawić się w naszym sklepie, być może udało się Wam dotrzeć na Poznańskie Targi Drema, podczas których również zachęcamy do złapania narzędzi w dłoń i sprawdzenia ich możliwości. W trakcie zeszłorocznego eventu zorganizowałyśmy ciekawe konkursy, odbyłyśmy wiele interesujących rozmów oraz czerpałyśmy inspirację na kolejną edycję. Za poprzednie lata dziękujemy i już dziś zapraszamy na nasze stoisko podczas Drema 2019.

DLUTA.PL-TARGI-DREMA-2018

12. BON ZAKUPOWYM W NOWYM WYDANIU

Dla niezdecydowanych klientów od wielu lat prowadzimy sprzedaż bonów zakupowych. Jest to idealna alternatywna dla nietrafionego prezentu. W ubiegłym roku nasz bon zyskał drewniane oblicze. Teraz nie tylko jego zawartość, ale i on sam stanowi oryginalny upominek, idealny na każdą okazję.

13. USŁUGA OSTRZENIA

Staramy się dbać nie tylko o odpowiednie wyposażenie Waszych warsztatów, ale i o narzędzia, które już się w nich znajdują. Od kilku miesięcy, za pośrednictwem naszego sklepu możecie naostrzyć swoje narzędzia. Wystarczy, że zgłosicie się do nas za pośrednictwem maila ostrzenie@dluta.pl, a my przywrócimy Waszym narzędziom dawną ostrość.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O USŁUDZE OSTRZENIA

14. WIZYTA DENEBA Z LIE-NIELSEN

Wielu miłośników drewna zna zapewne Deneba, który na temat strugów Lie-Nielsen i ich ostrzenia wie na pewno wszystko.Podczas jego wizyty w naszym firmowym warsztacie miałyśmy okazję zarówno poznać kolejne modele najlepszych strugów świata, jak i nauczyć się je odpowiednio ostrzyć.

SPRAWDŹ JAK PRZEBIEGAŁA WIZYTA

15. WIĘKSZA DRUŻYNA DLUTA.PL

Aby ogarnąć wszystkie zmiany lub w ogóle je wprowadzić potrzebowałyśmy kolejnych rąk i głów do pracy. Nasza drużyna wzbogaciła się o kolejne kobiety.

Roma – osoba o dużej charyzmie i łatwości nawiązywania kontaktów. Z pewnością nie jeden klient został przez nią obsłużony, czy to telefonicznie, czy osobiście w naszym sklepie stacjonarnym. Od niedawna opiekuje się firmami handlowymi oraz dba o wszelkie kontakty PR-owe.

DLUTAPL-ROMA

Agata – osoba pełna energii i sportowego zacięcia. Żadna zmiana nie jest jej straszna, zwłaszcza ta, którą chcecie wprowadzić w swoich zamówieniach. Jej energiczność sprawia, że wszystkie dane w systemie lądują w zastraszająco szybkim tempie.

DLUTAPL-AGATA

Anna – to Twoja pomocna dłoń. Zazwyczaj jej głos słyszycie w słuchawce jako pierwszy. Służy wsparciem podczas składania zamówień oraz w przypadku poszukiwania informacji na temat przesyłki.

DLUTAPL-ANNA

Agata – kreatywny umysł naszego marketingowego zaplecza. To ona odpowiada za wszystkie szalone akcje, organizuje dla Was konkursy, umieszcza treści w mediach społecznościowych, tworzy artykuły na bloga oraz dba o piękne ujęcia produktów i nie tylko.

DLUTAPL-AGATA

Beata – Zawsze uśmiechnięta, pełna energii do pracy, niezastąpiona obstawa magazynu. To dzięki niej Wasze zamówienia są szybko i perfekcyjnie skompletowane oraz zapakowane tak, by bezpiecznie dotarły w Wasze ręce.

Beata

Nie sposób nie wspomnieć o pozostałej części naszej drużyny. To od nich wszystko się zaczęło.

DLUTAPL-AGNIESZKA

Agnieszka – perfekcyjna szefowa, która dba o najmniejszy detal naszego sklepu. Białą rękawiczkę już dawno zamieniła na rękawicę roboczą. W każdej wolnej chwili z pasją majsterkuje w swoim przydomowym warsztacie, testując najnowsze produkty z naszego asortymentu.

Magdalena – ta niepozorna dziewczyna wie o narzędziach więcej niż niejeden fachowiec. Doskonale doradzi w kwestiach technicznych i najtrudniejszych decyzjach zakupowych. Jeśli okaże się, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, szybko i z uśmiechem zrealizuje Twoją reklamację.

Barbara

Barbara — księgowa i kadrowa w jednym. Strażnik RODO, dbający zarówno o dane pracowników, jak i klientów. Niestraszne są jej żadne przelewy. Jak mróweczka księguje wszystkie Wasze płatności. Zazwyczaj działa incognito, ale to właśnie ona dba o nasze bezpieczeństwo i środowisko pracy, byśmy mogły obsługiwać klientów na najwyższym poziomie.

Odliczanie do 15 to tylko kilka elementów naszej działalności. Głównym powodem dzięki, któremu jesteśmy w obecnym miejscu, jesteście WY. Napędzacie nas do działania i za to bardzo dziękujemy! Nasze 15 urodziny obchodzimy przez cały rok, dlatego wszystkich miłośników pracy w drewnie zapraszamy do wspólnej zabawy. Przygotowałyśmy dla Was wiele niespodzianek. Śledźcie nas na Facebooku i bądźcie na bieżąco!

Drużyna DLUTA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button