Zetsaw NAJWIĘKSZY japoński producent pił.

fabryka-zetsaw

ZETSAW – pionier wśród producentów pił japońskich

Okada Hardware Mfg. Co. Ltd rozpoczęła działalność w 1943 roku. Na początku działała jako niewielka, lokalna firma produkująca narzędzia. Na uwagę zasługuje jej lokalizacja – powstała w Miki – (obecnie) sercu japońskiego przemysłu narzędziowego.
Dziś firma zaopatruje ¼ krajowego rynku. Swoje produkty eksportuje do ponad 20 krajów, nadając około 5 milionów przesyłek rocznie.

2 w 1 – Tradycja i nowoczesność

ZETSAW produkcję pił ręcznych opiera na TRADYCJI i nowoczesności! W tym duchu podąża do dziś, pokazując iż to połączenie musi iść w parze. W związku z tym nieobca jest im nowoczesna technologia, która odgrywa ogromną rolę w procesie produkcji, co przekłada się na zadowolenie milionów klientów z całego świata, którym dostarczane są piły najwyższej jakości.

fabryka-zetsaw

Prekursor nowych rozwiązań

ZETSAW jako PIERWSZA zastosowała w  swoich brzeszczotach impulsowe hartowanie zębów – KAŻDY ząb hartowany jest pojedynczo, przez co posiadają one jednakową twardość i dłużej utrzymują ostrość. Jednak w związku z wprowadzeniem takiego rozwiązania ponowne, samodzielne naostrzenie stępionego brzeszczotu nie jest jednak możliwe.
I tutaj również REWOLUCJA! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów ZETSAW jako pierwsza wprowadziła na rynek piły japońskie z wymiennymi brzeszczotami.

pila-japonska-ryoba-zetsaw

Dziś jako inicjator tego rozwiązania produkuje szeroką gamę pił z wymiennymi brzeszczotami zaopatrując stolarzy, cieśli, lutników, szkutników, rzeźbiarzy, renowatorów, modelarzy, ogrodników  i  hobbystów na całym świecie.

ISO

Od 2000 roku firma Zetsaw stosuje System Zarządzania Jakością ISO9001 / 2000 tym samym utrzymując wysoką jakość produkowanych pił.

normy-ISO

Czy wiesz że….

Jeśli brzeszczot stracił ostrość i wymieniasz go na nowy – NIE WYRZUCAJ, brzeszczot możesz przerobić na cyklinę, za pomocą której oczyścisz blat ze starej warstwy lakieru uzyskując efekt czystego, gładkiego drewna.

Drewno HINOKI, z którego wykonywane są rękojeści pił tego producenta wykorzystywane jest do produkcji rakietek do tenisa stołowego. Dlaczego?
Ponieważ jest bardzo wytrzymałe, odporne na czynniki zewnętrzne. Antybakteryjne i wodoodporne.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji dotyczących pił japońskich zapraszamy do archiwalnego artykułu „Piły japońskie – perfekcyjny prezent! Mistrzostwo w każdym cięciu” oraz odsyłamy do poniższego filmu.

ZESTAW KUPISZ W NASZYM SKLEPIE – kliknij tutaj

Autor: Roma Konieczna

2 komentarze do “Zetsaw NAJWIĘKSZY japoński producent pił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button