fbpx

Współpraca Dluta.pl z magazynem MAJSTER

Z przykrością informujemy, że wydawnictwo Prószyński Media zakończyło wydawanie magazynu Majster, o czym dowiedzieliśmy się z poniższego komunikatu, prezentowanego na stronie http://www.diy-majster.pl/

 

komunikat

 

 

Sklep DLUTA.PL rozpoczyna regularną współpracę ze znanym magazynem dla majsterkowiczów Majster!

 

Strona wydawnictwa Majster

Myślę, że trudno byłoby znaleźć w naszym kraju majsterkowicza, który nie zna tego miesięcznika, w końcu w Polsce to jedyne tego typu czasopismo. Znamy je wszyscy od lat, ponieważ ukazuje się nieprzerwanie od 1991 roku! Sama pamiętam, jak wiele lat temu przyglądałam się niesamowitym projektom: piaskownica w kształcie żaglowca, łóżko przypominające zamek, bajecznie kolorowa skrzynia na skarby – przyprawiały mnie wtedy one o wypieki na twarzy. Cieszyłam się za każdym razem, kiedy tata wyciągał z warsztatu swoje wysłużone narzędzia i próbował powtórzyć jakiś zauważony w Majstrze projekt. Celma i spółka ledwo dawali radę!

Minęło ponad 20 lat i zmieniło się wiele, a przede wszystkim dostępność narzędzi dla majsterkowiczów. Na reszcie nie musimy zazdrościć innym, ponieważ rodzimy rynek oferuje już te wszystkie narzędzia, które prezentuje od lat na swoich stronach Majster.  A tam, gdzie mowa o narzędziach dla majsterkowiczów, musi pojawić się sklep DLUTA.PL!

Z przyjemnością przyjęliśmy więc propozycję wydawnictwa, rozpoczynając regularne publikowanie informacji o naszych produktach na stronie www.diy-majster.pl oraz w drukowanej wersji magazynu.

Mam nadzieję, że dzięki projektom Majstra oraz naszym narzędziom, wielu majsterkowiczów wyczaruje z drewna  niepowtarzalne cuda.

Zapraszam zatem na pierwszy artykuł, który dotyczy DŁUT STOLARSKICH NAREX:
Niezawodne dłuta dla każdego…

Komentarz do “Współpraca Dluta.pl z magazynem MAJSTER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *