fbpx

TOP10 – czas pomyśleć o prezentach…

Chcesz wiedzieć co Klienci DLUTA.PL kupują najczęściej na prezent?

 

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą TOPowych produktów!

Być może właśnie tutaj znajdziesz prezent idealny…


samouczek rzeźbiarski, dłuta stolarskie i snycerskie, piły japońskie, akcesoria do ostrzenia, wypalarkę do drewna…

 

2016-11-03_banerB-top10

 

Samouczek rzeźbiarski

Samouczek rzeźbiarski

“Samouczek dla początkującego rzeźbiarza”, to gotowa instrukcja „krok po kroku”, która w przejrzysty i intuicyjny sposób pokazuje, jak w kilku etapach,  za pomocą posiadanych narzędzi wykonać gotowe dzieło.

Samouczek może być idealną formą relaksu, wyciszenia, oderwania od codziennych obowiązków. Może być również fantastycznym elementem spotkań w gronie znajomych lub rodziny.

Dzięki estetycznemu wykonaniu i szacie graficznej może stać się eleganckim prezentem na każdą okazję.


 

Wypalarka do drewna

Wypalarka do drewna - pirografTa wypalarka już od wielu lat jest na naszej liście bestsellerów.

Za pomocą zestawu z końcówkami, do którego polecamy także różnego rodzaju stemple, można stworzyć nietuzinkowe prezenty (ręcznie ozdobić drewniane kasetki, sprzęty kuchenne, zakładki do książek, biżuterię), jak również ozdoby świąteczne.

Zestaw dostarczany jest w efektownym kartoniku, dzięki czemu może stać się oryginalnym prezentem za niewielkie pieniądze.

Pirograf (wypalarka) może być wykorzystywana do wypalania zarówno drewna, korka oraz skóry. Bez problemu mogą korzystać z niego starsze dzieci (oczywiście pod nadzorem osób dorosłych).


 

Komplet 3 pił japońskich

Zestaw pił japońskich - dozuki, ryoba, katabaNarzędzia japońskie, w tym tradycyjne piły, słyną z wysokiej jakości wykonania i ogromnej precyzji. Staranność z jaką są wykonywane, wzbudza ogólne uznanie.

Niepowtarzalność tych pił polega na tym, iż cięcie nimi odbywa się poprzez ciągnięcie ostrza do siebie, a nie poprzez pchanie, co pozwala na zastosowanie bardzo cienkich brzeszczotów (już od 3 mm!). Tym samym powstaje bardzo niewielki rzaz, a użytkownik wkłada w proces cięcia minimum energii.

Zestaw zawiera 3 najbardziej popularne, a zarazem uniwersalne tradycyjne piły: Dozuki (grzbietnica), Kataba (płatnica) oraz Ryoba (dwustronna).

Zestaw proponujemy zarówno początkującym, jak i zaawansowanym stolarzom, renowatorom mebli, modelarzom. Jednak może być on także podstawowym wyposażeniem przydomowego warsztatu.


 

Kamień japoński KING

Kamień japoński King do ostrzeniaTa klasyczna japońska dwustronna osełka, to połączenie szybkości i precyzji. Granulacja 1000/6000 pozwala zarówno na ostrzenie wstępne, jak również polerowanie.

Można ją stosować m.in. do ostrzenia noży, noży struga, dłut płaskich oraz zewnętrznej strony dłut profilowych.
Kamień o wymiarach 36x66x207 mm tworzy idealny duet z prowadnikami do ostrzenia.

Kamień ten stosuje się z wodą.

 


 

Dłuta dwustronne

Dłuto dwustronne Kirschen i NarexWielofunkcyjne narzędzie firmy KIRSCHEN lub NAREX, do dłutowania, cięcia, skrobania, trasowania, żłobienia itp.

Dla rzeźbiarzy, stolarzy, cieśli, konserwatorów, niezbędne przy montażu płyt gipsowo-kartonowych, podłóg itd. 

 Znajdzie zastosowanie w ogrodzie, na wyprawie, pod namiotem.

Idealne na wyprawy turystyczne, dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku.

 


 

Komplet 4 dłut stolarskich NAREX

Komplet dłut stolarskich NarexZestaw 4 popularnych dłut stolarskich firmy NAREX z serii Premium, idealne do średnio ciężkich prac stolarskich i ciesielskich.

Krawędzie boczne są załamane, przez co umożliwiają łatwe operowanie dłutem w narożnikach, pozwalają też na obrabianie powierzchni połączeń na wczepy (np. jaskółczy ogon).

Dłuta stolarskie firmy Narex są cenione za świetny stosunek ceny do jakości.

 

 


 

Komplet 4 lub 6 dłut stolarskich KIRSCHEN

Komplet dłut stolarskich KirschenSeria klasycznych i tradycyjnych dłut firmy KIRSCHEN przeznaczona jest do średnio ciężkich prac stolarskich.

Dłuta tej firmy cenione przez użytkowników ze względu na wyjątkową stal, która doskonale radzi sobie nawet z najtwardszym drewnem.

Firma KIRSCHEN to niemiecki producent dłut najwyższej światowej klasy, dlatego prezentowane tutaj zestawy mogą stanowić elegancki prezent dla najbardziej wymagającego miłośnika prac w drewnie.

 

 


 

Komplet rzeźbiarski 11 cz. KIRSCHEN

Komplet snycerski KirschenZestaw dłut snycerskich dla najbardziej wymagających rzeźbiarzy, zarówno zaawansowanych, jak i  tych, którzy swoją przygodę z rzeźbą chcą rozpocząć używając narzędzi najwyższej klasy.

Seria snycerska pozwala na pracę z niewielkimi detalami, ornamentami, można za ich pomocą wyrzeźbić zarówno niezbyt skomplikowaną ramkę na zdjęcie, jak i skomplikowany element zdobiący szafę gdańską.

Dłuta tej firmy cenione przez użytkowników ze względu na wyjątkową stal, która doskonale radzi sobie nawet z najtwardszym drewnem.

 


 


Prowadnik do ostrzenia VERITAS

Prowadnik do ostrzenia VeritasZestaw do ostrzenia firmy VERITAS zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
Jest to zestaw składający się z prowadnika oraz przyrządu do ustawiania kąta i prostopadłości. Pozwala na bardzo precyzyjne ostrzenie pod kątem 15° – 54°, tylna faza 10° – 20°.

Pozwala na ostrzenie zarówno dłut płaskich, jak i noży strugów. Idealnie współpracuje z prezentowanym powyżej kamieniem japońskim KING.

Dostarczany wraz ze szczegółową instrukcją w jęz. polskim.

 


 

Komplet 3 dłut w kasecie

Komplet dłut do połączeń na jaskółczy ogon NarexSeria dłut do połączeń na jaskółczy ogon firmy NAREX powstała na wzór klasycznych dłut japońskich.

Nietypowy kształt dłut pozwala na bardzo łatwe operowanie tymi narzędziami w narożnikach, dzięki czemu znajdują zastosowanie przy tak popularnym obecnie tworzeniu tradycyjnych połączeń stolarskich.

Mogą być także z powodzeniem stosowane jako typowe dłuta stolarskie.

Ich niecodzienny kształt oraz eleganckie opakowanie powodują, że może to być nietuzinkowy prezent dla stolarza, który „ma już w warsztacie wszystko”.

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *