fbpx

KIRSCHEN.PL – przedstawiamy nowy firmowy sklep

KIRSCHEN.PL – nasz nowy sklep

Właśnie uruchomiliśmy nowy sklep KIRSCHEN.PL, który powstał z myślą o tych klientach, którzy cenią sobie te dobrze znane na naszym rynku narzędzia. Mam nadzieję, że entuzjaści tej marki będą zadowoleni, że powstało miejsce, gdzie znajdą wszystkie produkty i informacje dot. „narzędzi z wisienkami”. Nowy sposób prezentacji, a także skupienie się wyłącznie na produktach jednej marki, powinny w zdecydowany sposób ułatwić zakupy. Liczymy na Wasze opinie!

 

Sklep internetowy KIRSCHEN.PL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sklepie KIRSCHEN.PL znajdą się wszystkie produkty z oferty tej niemieckiej firmy. W tej chwili w sklepie znajduje się ok. 90% oferty z katalogu Kirschen. W najbliższych dniach uzupełnimy pozostałe i dodamy m.in. dłuta bez rękojeści, o które często pytają nasi klienci.

Kirschen.pl - Komplet dłut snycerskich KIRSCHEN 3435 SB

Przygotowaliśmy dla klientów wiele niespodzianek! Prezent za pierwsze zamówienie (komplet dłut snycerskich 3436 SB) już znalazł swojego właściciela, a teraz kolejny komplet 3435 SB czeka na dwudzieste zamówienie!

 

Dodatkowo każdy klient, który zapisze się na nasz newsletter otrzyma przy pierwszym zamówieniu transport GRATIS.

 

A wkrótce, wyłącznie dla klientów KIRSCHEN.PL kolejne prezenty, ciekawe promocje, rabaty itp…

2 komentarze do “KIRSCHEN.PL – przedstawiamy nowy firmowy sklep

  1. Jacek napisał(a):

    Dzisiaj przejrzałem kilka stron internetowych w poszukiwaniu opisu symboli wybitych na moich dłutach. Okazało się, że te najlepsze (i najstarsze) pochodzą właśnie z Remscheid, a jedno z nich (prawdopodobnie najstarsze w mojej kolekcji) jest sygnowane W.Schmitt&Co, a więc może pochodzić z czasów, gdy żył jeszcze założyciel fabryki. Jako ciekawostkę powiem, że jedno z dłut, które nazywam pieszczotliwie ” łopatą”, bowiem jest to sporej wielkości dłuto ciesielskie ostrzyłem ręcznie prawie miesiąc. Miało zniszczone ostrze, jednak jest ono tak twarde, że kamień na mokro “ślizgał się”, a aby wyprowadzić właściwy kąt ostrzenia musiałem użyć profesjonalnego pilnika do stali narzędziowej. Sam etap ostrzenia uwidocznił również, że dłuto zrobione jest ze stali warstwowej (kilka warstw na przemian miękka i twarda stal)a efekt końcowy to brzytwa. Pracowałem nim w twardym i miękkim drewnie – śladu tępienia nie widać. Mogę polecić te dłuta również z innego powodu. One po prostu doskonale wchodzą w drewno – czy nowe, które również posiadam czy stare, mają specyficzny “poślizg” Inne firmy nie dorównują jakością tym dłutom, może za wyjątkiem dłuta ciesielskiego z firmy Alfreda Kruppa z pierwszej połowy XIX w., którego również jestem szczęśliwym posiadaczem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *