Dłuta stolarskie. Różnorodność czy klasyka? Dla każdego pasjonata stolarki!

dluta-kirschen

Święta tuż, tuż…Kup prezenty JUŻ!
W tym tygodniu polecamy dłuta stolarskie!

 

Komplety dłut stolarskich n- 10 %


Dłuta stolarskie – podarunek, który wywoła uśmiech.

Każdy stolarz, czy to hobbysta, czy profesjonalista, marzy o w pełni wyposażonym warsztacie. Z nami możesz to marzenie spełnić.
Oferowany przez nas asortyment zaspokoi każdego, nawet najbardziej wymagającego pasjonata drewna.

Narex

Firma NAREX  od kilkudziesięciu lat z powodzeniem wprowadza na rynek szeroką gamę różnego rodzaju dłut stolarskich, które ze względu na świetny stosunek jakości do ceny,cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Standardowe, ciesielskie, gniazdowe, skośne, z fazowaniem zbieżnym, wygięte, krótkie, długie i wiele innych…Różnorodność w każdym względzie!

SONY DSC

 Komplet dłut krótkich NAREX Premium 8537 50

Kirschen

Któż ze stolarzy nie zna „wisienek”? Dłut określanych mianem narzędzi „z najwyższej półki”?
Kirschen, mimo iż oferuje podstawowe rodzaje dłut stolarskich, niezmiennie od dziesiątek lat zapewnia tą samą wysoką jakość, precyzję i doskonałość. Są to dłuta cenione przez użytkowników ze względu na wyjątkowa stal, która doskonale radzi sobie nawet z najtwardszym drewnem. Jednym słowem KLASYKA!

 Komplet dłut stolarskich KIRSCHEN w drewnianej kasecie 1101 HK                            Komplet dłut stolarskich KIRSCHEN w drewnianej kasecie 1101 HK

Dłuta japońskie

Tradycyjne dłuta japońskie to prawdziwy rarytas. Wykonane z kilku rodzajów stali – miękkiej, która absorbuje uderzenia, oraz twardej stali węglowej, która zapewnia doskonałą ostrość.
Różnorodność stali sprawia, że dłuta te są bardzo delikatne, a praca z nimi, wymaga większego skupienia.
Dłuta japońskie posiadają na odwrocie specyficzne zagłębienie (Ura), które zmniejsza powierzchnię styku pomiędzy narzędziem, a materiałem, co wpływa na redukcję tarcia, a także ułatwia ostrzenie.

 Komplet dłut stolarskich TATAKI NOMI w skórzanym etui 710 791                                 Komplet dłut stolarskich TATAKI NOMI w skórzanym etui 710 791

Czy wiesz, że…

– zarówno Narex jak i Kirschen hartują dłuta na długości 2/3, a 1/3 pozostaje elastyczna by móc absorbować uderzenia. Zapewnia to ich dłuższą żywotność.

 

Pamiętaj!

     
5 lat gwarancji     Rok na zwrot  
Produkty produkty zakupione w sklepie dluta.pl objęte są 5 – letnią gwarancją!   Ponadto dajemy możliwość zwrotu bądź wymiany produktów nieużywanych przez okres
12 – miesięcy – Rok na zwrot!

 

______________________________________

Magdalena Piasecka – dział techniczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *